Expedice Jedov

Tak jako v minulém roce i letos proběhla na naší škole akce Expedice Jedov. Celá naše třída se na ni těšila již od 1.9.
Ve středu 14.9. přišla ta chvíle, kdy jsme se rozloučili s rodiči a vyrazili nocovat do Jedova.
Čekaly nás hry, soutěže, zábava, ale taky trošku práce a hlavně společné chvíle nás všech.
Počasí zpočátku vypadalo dost špatně, nakonec však pršet přestalo, a tak jsme ani nezmokli. Celá akce se nám vydařila.

A jak to viděli samotní účastníci? Krátké postřehy některých z nich:

Viktor Nesvadba:

V září jsme byli se třídou v Jedově. Hráli jsme hry, soutěžili a opékali jsme buřty. Líbila se mi stezka odvahy.

Nika Hermanová:

Mě se líbilo, jak jsme hráli pohádky a zpívali u ohně. Ještě jsme měli v pokoji pavouky a se Šárkou jsme se jich trochu bály.

Kuba Dvořáček:

Byli jsme v lese pro dříví na táborák. Prošli jsme stezku odvahy. Také nás přijela navštívit Majka se spoustou her. Hráli jsme i na lišku a zajíce.

Venda Pospíšková:

Letos jsme byli zase se třídou v Jedově. Večer jsme seděli u táboráku, zpívali jsme písničky, měli jsme i stezku odvahy. Také jsme stavěli domečky skřítkům.

Svaťa Outulný:

V Jedově se mi líbilo, že jsem spal na horní posteli. Bylo hezké, že jsme dělali táborák. Když jsme šli pro dřevo, Viktor spadl do příkopu, když tahal větev. Dřevo bylo mokré, tak jsme přišli bez něj. Ale dopadlo to dobře, protože u ohniště ještě nějaké dřevo bylo.

Další foto

Expedice Jedov 2011_2.tř.